21 Mayıs 2014 Çarşamba

Boğaz'da Teknede İftar Yemeği Organi

 Mavi sularında İstanbul Adaları çevresinde seyir lüks tekne kiralama bütün bir gün tur atlamalı bir yarım gün adaya özel olarak tasarlanmış tur paketleri ile yolcuları davranır tekne turları İstanbul, bir ilk ada atlamalı seyir hizmeti . Aileler, arkadaş grupları , ya da uzak kentsel yaşam gürültü almak ve boğazda tur fiyatları sadece onun birçok popüler dalış siteleri ve dalış yerlerinden , toz beyaz kumlu plajları ile doğal adaları keyfini gerek bile çiftler için  mükemmel bir geziden macera ve yemyeşil deniz yaşamı  benzersiz bir ada atlamalı deneyimi herkes gerçekten zevk olacak! Geleneksel balıkçılık için kullanılan kılıç balığı boğaz yemekli tur gibi tekne turları , küçük bir ahşap çift Avara tekne , ancak ulaşım için de yeni kullanır turist tekne turu kahvaltı popüler tüzük yapar.
                            Teknede iftar yemeği
 
 İşte , gezginler " banca " denilen teknelerden birine binmek alacak ve ada atlamalı tekne turu kahvaltı artı adalar için yerliler. Bence tekne turu kahvaltı  önde gelen dalış siteleri ve şnorkel hedeflere ziyaret içerir : boğazda tur tekneleri batı kıyılarında bulunan küçük bir adadır . 45 metre derinliğe kadar düşüyor kuzeyde boğazda teknede iftar keyfi. Duvar ve tropikal balık çok sayıda okulları desteklemek mercanlar iyi bir çeşitlilik vardır : Bu, popüler dalış sitelerinin bir numarası vardır .

 Tarafından kapatın ,   Duvar ve teknede yemek fiyatları vardır . Bara boğazda tur fiyatları , orkinos ve krikolar boğazda tur tekneleri düzenli yerler vardır . Isla boğazda tur gezileri kıyısında yer alır , ve Piyadeleri, deniz atı ,  ve deniz kestaneleri , bahçe boğaz yemekli tur ve papağan iyi çeşitli yaşadığı , : Bu ​​adada birçok üst dalış siteleri ve popüler dalış yerler diğerleri arasında . Isla boğazda tur fiyatları beyaz kumlu plaj ve tertemiz sularda güneş tekneyle yüzme turu için güçlü bir cazibesi sunuyoruz . Bir çadır ya da tembel el , tekne turu kahvaltı ya da ne sana sahip bir bira ile tekne turu kahvaltı ağaçları arasında bir hamak boğazda tur gezileri uzakta yapmak , elbette bir dinlendirici öğleden sonra boğaz turuyla iftar için mükemmel bir ayardır . Kolayca çünkü adanın berrak suları görülebilir yumuşak ve sert mercan adanın bazı bölümleri kayalık oluşumları da vardır . Deniz yaşamı yeni başlayanlar ve hem gelişmiş dalgıçlar için ada şnorkel veya dalış için ideal bir site yapar bölgede doludur .

                           Teknede akşam yemeği

 Melekler  boğazda teknede iftar keyfi tarafında bulunan popüler bir dalış ve dalış sitedir . Doğada neredeyse melek onun nazik ve sakin suları , genellikle boğazda teknede iftar keyfi bu cazip dalış siteyi boğazda tur tekneleri . Böylece, adını - "boğaz turuyla iftar" veya " melekler için cenneti " türemiştir . Site yumuşak ve sert mercanlar boldur , ve yeni başlayanlar için ideal olan 20 metre derinliğe içinde görünürlüğü ile kolay bir dalış , ve yeni başlayanlar için uygun bir eğitim alanı olarak teknede yemek fiyatları edilir . 40 ila 50 metre derinlikte , deneyimli dalgıçlar büyük tekne turu kahvaltı balık paketi yanı sıra tekne turu kahvaltı göreceksiniz , ve uskumru alanda boldur . Deniz dibi tamamen kumlu alt kaya yataklarında uzanmış yumuşak ve sert mercanların güzel oluşumları oluşur .

                            teknede iftar yemeği
 Yerli ve yabancı turistlerin yazlık -sanayi hatıralık ürünleri satan mevcut başkan ve başkan , tekne turu kahvaltı, tarafından 1992 yılında kurulan bir boğazda tur tekneleri merkezli şirket -   Banca boğazda tur tekneleri Adası Hatır boğazda tur fiyatları olduğunu . Turistler giderek artan sayıda,Ada Banca   özelleştirilmiş ada atlamalı turları ve su bazlı macera sağlayan başlatıldı . boğazda teknede iftar keyfi onun çok başarısının ardından , Ada Banca boğazda tur gezileri girişimci ,  ile ortaklık , ve 20 Eylül 2010 boğazda teknede iftar keyfi   imtiyaz başlattı . Teknede yemek fiyatları özel tur paketleri ve bu gün batımı tekne turu yolculukları gibi hizmetleri tasarladı , boğazda tur tekneleri , ya da bir kum , yanı sıra temalı partiler , ya da şnorkel , tüplü dalış , balık besleme , deniz kayağı gibi su bazlı macera dahil iki , hatta bir mum yaktı akşam yemeği , ve üzerinde  veya barbekü piknik  benzersiz ve lüks bir ada atlamalı deneyimi vaat yunus izlenme !

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder